Друк ваших фото за найкращими цінами з доставкою по Україні. Якість друку гарантовано і перевершить всі очікування.

Друк фото виконується традиційним хімічним способом на цифровому лазерному міні Лабу Fuji Frontier 500. За бажанням замовника, зображення друкуються “без корекції” або з ручною корекцією колірного відтінку, яскравості, контрасту, насиченості кольору. Всі опції входять у вартість друку фотографій. Також є види масштабування: “повний формат”, “повний кадр”. Замовлення на друк фотографій онлайн вимагає обов’язкової передоплати.
В результаті хіміко-фотографічної обробки на сучасному обладнанні виходить високоякісне кольорове зображення.
Використовуємо для фотолабораторії хімію і папір FUJI, що гарантує швидку, ефективну обробку і відмінну якість.
Надрукуйте фотографії онлайн не виходячи з дому, завантажуючи зображення зі свого комп’ютера або телефону.

Вимоги до прийнятих файлів

Для друку приймаються файли Jpeg, Jpg, Png.

 Зображення повинен бути sRGB ІЕС61966-2.1.

(підходять всі фото з мобільних телефонів, фотоапаратів і т. д.)

РОЗМІРИ ФОТОГРАФІЙ ДЛЯ ДРУКУ – ВИМОГИ І ФОРМАТИ

Ця таблиця для фотографів і просунутих користувачів.

Примітка. Відправляти в друк можливо фото будь-якої якості, але в телефонному режимі узгодити умови друку.

Режими кадрування фотографій

Під час друку фотографій співвідношення сторін зображення не завжди відповідає пропорціям сторін необхідних відбитків. Як правило, більшість цифрових фотокамер мають співвідношення сторін 3:4, а традиційні друковані формати – 2:3 . В результаті стоїть вибір: надрукувати фотографії в обріз за рахунок втрати частини зображення або повним кадром за рахунок появи білих смуг (полів). Під час друку фотографій в режимі “в обріз”, коли в зони обрізу потрапляють сюжетно важливі елементи фотографії, кадрування виконується в ручну, щоб уникнути втрати важливих елементів знімка.
Зверніть увагу, що під час друку фотографій в цих режимах незначна частина зображення (1-2 мм) буде зрізати. При самостійному кадруванні фотографій розміщуйте, будь ласка, значущі елементи (написи, емблеми і т. і.) не ближче 2 мм до їх краю!

В 2019 році виповнилось 24 роки як ми професійна займаємося фотопослугами, фотодруком та фото бізнесом в Україні. За цей час ми пройшли важкий шлях від друку з плівки до цифрового друку.
Принцип нашої роботи завжди був і залишається таким, щоб якість друку завжди відповідала очікуванню клієнта.

Тому перш ніж Ваш файл надходить на друк він проходить корекцію оператора. Так-так, наш оператор дивиться на кожен ваш знімок і виходячи зі своїх можливостей і професійного досвіду вирішує як зробити його краще. І все це ми робимо безкоштовно.

Якщо ж Ви не бажаєте, щоб Ваші знімки коригував наш оператор, просто в момент замовлення, в додаткової інформації до замовлення, вкажіть, що необхідно виконати “друк без корекції кольору“.