Сімейна фотосесія

Сімейна фотосесія- це відмінний спосіб зберегти пам’ять про своїх найближчих людей.  Час іде, ми дорослішаємо, наші діти ростуть, а батьки старіють.  Так важливо подарувати і запам’ятати кожну секунду, проведену разом із сім’єю.  У цьому безумовно може допомогти сімейна фотосесія.  Зйомка-це створення альбомів і фотокарток, тримаючи в руках які, через багато років згадуватимете моменти нескінченного щастя, а також будете мати привід поділитися своїми спогадами, звершеннями і переживаннями з близькими людьми.   Фотографії створюють вам пам’ять проведених разом найщасливіших моментів.

Створюйте моменти, які згадуватимете з усмішкою!

Фото на документи
 Фотозйомка портрета

Ключовою відмінністю портретної фотосесії від інших, є об’єкт зйомки. При фотопортреті об’єктом зйомки виступає одна людина. Саме за таким критерієм ми проводимо поділ цієї категорії. У своїй практиці, ми проводимо чоловічі і жіночі портретні фотосесії, які в свою чергу можуть класифікуватися за жанрами і тематикою. Таким чином фотопортрет – це індивідуальна фотозйомка  людини, з метою висловлення задуманого образу і концепції через фотографію.

Фотосесія вагітних

Фотосесія для вагітних (ще називають “В очікуванні дива” або “9 місяців”) – це, мабуть, один з найцінніших вкладів у власну історію. Адже через роки події минулого знаходять якийсь інший, більш глибокий сенс. 9 місяців, які проживає жінка, виношуючи в собі маленьке диво – непростий період в житті. Але це найприємніше очікування, яке коли-небудь доводилося відчувати.

Фотосесія для закоханих

Фотосесія для закоханих пар (Love Story) – це прекрасний спосіб зберегти щирість емоцій і почуттів. Кожна закохана пара має свою унікальну і неповторну історію кохання, яку ніщо так барвисто і насичено не може передати, як фотографія. Зйомка назавжди збереже в пам’яті закоханих  ніжність в їх відносинах. Традиційно, фотосесія Love Story – це  зйомка молодят перед весіллям, і в своїй більшості саме вони замовляли таку форму фотозйомки. Але за останні роки тенденція і мода змінилися, і тепер така форма зйомки набирає все більшої популярності у молодих пар, які цінують історію своїх відносин.

Весільна фотосесія

Весілля – один з тих днів, який не може обійтися без фотографій.   Весільна фотосесія вимагає серйозного планування, і подумати доведеться багато про що – про зачіску, макіяж, вбрання, погоду, освітлення, пози і багато-багато іншого.

Орендувати фотостудію

Фотостудія – місце реалізації творчих ідей. Те, що в реальному житті здається невловимим, в стінах фотостудії стає дійсним.  Якщо правильно підійти до підготовки – не тільки знімки виявляться яскравими, але і час, проведений в студії, стане захоплюючим і приємним.