Сімейна фотосесія.

 Сімейна фотосесія – це такий вид фотозйомки, де головним об’єктом є не одна людина, а вся родина. Важливою і основною відмінністю цього виду фотосесії від інших є наявність дітей. Наші близькі для нас – це найголовніше в житті.  Сімейна фотозйомка найчастіше відбувається в приміщенні, з красивими і затишними декораціями в фотостудії, можливі і прогулянки на природі.

Фотозйомка портрета.

Ключовою відмінністю портретної фотосесії від інших, є об’єкт зйомки. При фотопортреті об’єктом зйомки виступає одна людина. Саме за таким критерієм ми проводимо поділ цієї категорії. У своїй практиці, ми проводимо чоловічі і жіночі портретні фотосесії, які в свою чергу можуть класифікуватися за жанрами і тематикою. Таким чином фотопортрет – це індивідуальна фотозйомка  людини, з метою висловлення задуманого образу і концепції через фотографію.

Фотосесія вагітних.

Фотосесія для вагітних (ще називають В очікуванні дива або 9 місяців) – це, можливо, один з найцінніших вкладів у власну історію, цінність якого складно оцінити. Адже через роки, події минулого знаходять якийсь, інший, більш глибокий і цінний сенс. 9 місяців, які проживає дівчина, виношуючи в собі маленьке диво – не більше простий період в житті. Але це найсильніше і азартне очікування, яке коли-небудь доводилося відчувати. Фотосесія – це не просто фотозйомка, це сімейна історія, яка може передаватися споконвіку.

Фотосесія для закоханих.

Фотосесія для закоханих пар (Love Story) – це прекрасний спосіб зберегти щирість емоцій і почуттів. Кожна закохана пара має свою унікальну і неповторну історію кохання, яку ніщо так барвисто і насичено не може передати, як фотографія. Зйомка назавжди збереже в пам’яті закоханих  ніжність в їх відносинах. Традиційно, фотосесія Love Story – це  зйомка молодят перед весіллям, і в своїй більшості саме вони замовляли таку форму фотозйомки. Але за останні роки тенденція і мода змінилися, і тепер така форма зйомки набирає все більшої популярності у молодих пар, які цінують історію своїх відносин.

Весільна фотосесія.

Весілля – один з тих днів, який не може обійтися без фотографій.   Весільна фотосесія вимагає серйозного планування, і подумати доведеться багато про що – про зачіску, макіяж, вбрання, погоду, освітлення, пози і багато-багато іншого.